Se afișează postările cu eticheta jurnal. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta jurnal. Afișați toate postările
miercuri, 27 ianuarie 2010
Finalitate (?)
Am încercat de multe ori să ţin un jurnal. Am dat greş de fiecare dată. Fie nu aveam răbdarea necesară de a scrie în mod constant în filele sale, fie amânam momentul, fie nu-l mai găseam când aveam nevoie de el. Am încercat să postez în unul virtual pe un forum. L-am abandonat şi reluat de nenumărate ori. Acum mi-am propus să mă străduiesc din nou. Sper să fie de lungă durată. Dacă nu, am să renunţ definitiv la ideea asta. Şi gata.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)